Op vakantiepark De Ossenberg staat dit compleet gerenoveerd en nieuw gemeubileerd vakantiehuis +_75m2 groot te koop.
Het grote zonnige hoekkavel +_ 350 m2 ligt aan het Amerongse Bos en heeft een zeer grote tuin .
Op het ruime huurperceel staat eenruim tuinhuis die onder andere voorzien is van een was/droogmachine aansluiting .
Het vakantiehuis is ±75 m² groot, staat op een huurkavel van ± 350 m² en heeft een ruime privé parkeerplaats.
De woon-/eetkamer is volledig ingericht met een 3-persoons sofa, een comfortabele zetel, een flatscreen-tv met opbergmeubel, een 4-persoons eettafel met stoelen .
De keuken heeft een luxe uitstraling met een krasarm keukenblad, een 4-pits fornuis met afzuigkap en sfeerverlichting, een koelkast met apart vriesvak, een Senseo apparaat, een filterkoffie apparaat, een waterkoker, een combi magnetron, een kiep-/kantelraam met horren, een ruime gootsteen met zwenkkraan en opbergkasten met zacht stopsysteem.
De gasten-/kinderkamer heeft twee 1-persoonsbedden met luxe matrassen, een nachtkastje, een kiep-/kantelraam met horren en opbergmogelijkheden.
De master bedroom heeft een 2-persoons bed met luxe matrassen (ook splitsbaar tot twee 1-persoonsbedden), twee nachtkastjes, een kiep-/kantelraam met horren en een inbouwkast met schuifdeuren.
De badkamer is voorzien van een ruim ligbad, een designradiator, een hangend toilet, een kiep-/kantelraam met horren, een vocht afzuigsysteem, een wastafel met opbergmogelijkheden en een spiegel met sfeerverlichting.
Het hele vakantiehuis is voorzien van een PVC grey houtlook vloer, er is een energiezuinige cv-ketel die in een aparte ruimte hangt en de ruime schuifpui in de woonkamer , zorgt ervoor dat je via de woonkamer ook de tuin in kan gaan .
Het ruime kavel heeft een privé parkeerplaats die plaats bied voor 2 auto's en er is een groene heg geplaatst .
Het vakantiehuis heeft grote raampartijen met dubbel glas voor veel natuurlijk licht en geen drempels in het interieur.
Het vakantiehuis is ingegraven, waardoor er geen trap nodig is om het te betreden. De onderkant is afgezet met onderhoudsvrije isolatiepanelen en er is een luchtcirculatiesysteem geïnstalleerd om frisse lucht aan te voeren en schimmelvorming te voorkomen.
Dit luxe vakantiehuis is gerenoveerd , goed geïsoleerd en tijdens de renovatie is gebruik gemaakt van duurzame materialen.
Let op: Permanente bewoning is niet toegestaan. De verstrekte informatie en foto's kunnen afwijken.
Recensie | 10 |
---|---|
Status | Nieuw |
Park | De Ossenberg |
Aantal kamers | 4 |
Aantal slaapkamers | 2 Slaapkamers |
Aantal badkamers | 1 |
Voor aantal personen | 4 personen |
Woonoppervlakte | 75 m2 |
Type perceel | Zonnig boskavel |
Oppervlakte perceel | 350 m2 |
Huisdieren toegestaan | Huisdieren zijn zeer welkom |
Huisnummer op park | Uilenlaan 1 |
Provincie | Utrecht |
Parkfaciliteiten | Buitenzwembad Restaurant Tennisbaan Sportvelden Speeltuin(en) |
Prijs op aanvraag
Bel met onze verkoopadviseur:
Toon Maasmans: 06 18523854
We gebruiken cookies voor een optimale gebruikservaring, om gepersonaliseerde inhoud te bieden en ons verkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun diensten. Bekijk voor meer informatie ons privacybeleid.