Op Vakantiepark De Ossenberg staat een 2 maanden oude en compleet gemeubileerde vakantiehuis 44 m2 en model 2025 te koop , die de verkopende partij helaas door familie omstandigheden moeten verkopen .
De verkopende partij heeft helaas door familie omstandigheden , het vakantiehuis nog niet kunnen gebruiken en daardoor is alles nog splinternieuw .
Op het perceel staat een splinternieuw tuinhuis en in de tuin is kunstgras geplaatst .
Aan het vakantiehuis is een ruime aluminium overkapping geplaats inclusief led-verlichting.
Vakantiepark De Ossenberg ligt direct aan het Amerongse bos en is ideaal voor rustzoekers die willen genieten van de natuur of voor de sportievelingen die graag fietsend of lopend het bos doorkruisen.
Het 2 maanden oude en compleet gemeubileerde vakantiehuis is door gebruik te maken van kunststof buitenbekleding en kunststof kozijnen en deuren , onderhoudsarm .
De luxe keuken is compleet uitgerust en is voorzien van een grote koelkast met apart vriesvak , 2 in 1 magnetron en oven , kookplaat met afzuigsysteem en alle lades en kastdeuren hebben een zacht stop systeem.
De ruime badkamer is compleet ingericht en is voorzien van een ruime douche , een zwevend toilet , badkamermeubel voorzien van verschillende laden en kastjes inclusief een grote spiegel en een wasbak en er is een design radiator aanwezig.
De ruime 2 persoons slaapkamer is voorzien van een grote inbouwkast inclusief schuifdeuren en er is een groot 2 pers boxspring bed aanwezig met daarnaast nachtkastjes incl verlichting .
De gasten/kinderen slaapkamer is voorzien van 2 éénpersoons boxspring-bedden en er zijn kleding/opberg kasten aanwezig.
De ruime woonkamer is voorzien van grote raampartijen en te open of te sluiten terrasdeuren.
Deze luxe recreatiewoningen zijn geschikt voor eigen gebruik , verhuur of een mix van eigen gebruik en verhuur. Het park biedt verhuurbeheer aan, waarbij zij alle aspecten van de verhuur regelen en hiermee de eigenaar van het vakantiehuis compleet ontzorgen . Een inlogcode wordt verstrekt zodat u de verhuurstatus en boekingen kunt volgen.
Let op: permanente bewoning is verboden. Informatie en foto's kunnen afwijken.
In de directe omgeving van het gezellige familiepark , kan je naar hartenlust wandelen, fietsen en natuurlijk genieten van de natuur. Je kijkt je ogen uit door een grote verscheidenheid aan landschappen zoals het Amerongse Bos , De Amerongse Berg , de rivier De Nederrijn , verschillende heidevelden, stuifzanden en uiterwaarden.
Vergeet je camera niet want je vindt hier in de buurt ook verschillende diersoorten zoals reeën, dassen, eekhoorns en meer dan 100 vogelsoorten.
Voor leuke uitstapjes met het hele gezin kun je leuke attracties bezoeken zoals Het luchtvaartmuseum, de Utrechtse Domtoren, Ouwehands Dierenpark in Rhenen of Dierenpark Amersfoort.
Status | Nieuw |
---|---|
Park | De Ossenberg |
Aantal kamers | 4 |
Aantal slaapkamers | 2 Slaapkamers |
Aantal badkamers | 1 |
Voor aantal personen | 4 personen |
Bouwjaar | 2025 |
Woonoppervlakte | 44m2 |
Type perceel | Water en bos zicht . |
Oppervlakte perceel | 300m2 |
Provincie | Utrecht |
Parkfaciliteiten | Buitenzwembad Restaurant Tennisbaan Sportvelden Speeltuin(en) |
Huurkavel, incl. interieur, incl. tuinaanleg, incl. schuur | Vraagprijs | € 159.870,- | Incl. bestaand interieur |
Bel met onze verkoopadviseur:
Toon Maasmans: 06 18523854
We gebruiken cookies voor een optimale gebruikservaring, om gepersonaliseerde inhoud te bieden en ons verkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun diensten. Bekijk voor meer informatie ons privacybeleid.