Het chalet is als volgt ingedeeld: De woonkamer is ruim en heeft een open keuken die is voorzien van een combi-magnetron, vaatwasser, afzuigkap en grote koelkast. Qua slaapkamers is er één slaapkamer met tweepersoonsbed en één logeerkamer met 2 aparte bedden. De ruime badkamer is voorzien van een luxe badmeubel en douche. Deze lodge kan ook in de 6-persoons gebouwd worden, prijs op aanvraag. Natuurlijk zijn er diverse mogelijkheden.
Technische gegevens: De Boslodge is voorzien van een centrale verwarming met Hr-ketel. Er zijn voldoende elektra aansluitpunten en er is 1 cai aansluiting in de woonkamer. De woning is volledig geïsoleerd en verblijf tijdens de winterperiode is dan ook geen enkel probleem. Permanent wonen is niet toegestaan.
Status | Te koop |
---|---|
Park | Landgoed De Huynen |
Aantal slaapkamers | 2 Slaapkamers |
Aantal badkamers | 1 |
Voor aantal personen | 4 personen |
Bouwjaar | 2023 |
Huisnummer op park | 208 |
Provincie | Drenthe |
Parkfaciliteiten | Binnenzwembad Restaurant Aan het water |
Vakantiewoning | prijs | € 109.000,- | Excl. BTW | |
Kavel | prijs | € 70.000,- | Excl. BTW | |
Prijs tuinaanleg, interieur en schuur | prijs | € 30.000,- | Excl. BTW |
Bel met onze verkoopadviseur
Caroline Sonneveld: 06 55140179
We gebruiken cookies voor een optimale gebruikservaring, om gepersonaliseerde inhoud te bieden en ons verkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun diensten. Bekijk voor meer informatie ons privacybeleid.